وال پست ورق سیاه

وال پست منقطع ورق سیاه

از {{model.count}}
انتخاب طول (سانتی متر):
طول (سانتی متر) را انتخاب کنید.
انتخاب ضخامت دیوار (سانتی متر):
ضخامت دیوار (سانتی متر) را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • ضخامت ورق: 2 میلیمتر
  • اندازه بال ها (لبه ها): 70 میل
  • طول: در طول های 15، 20، 30 و 40 و ابعاد سفارشی
  • جنس ورق: st37 فولاد مبارکه اصفهان
فروشنده فروشنده: مارکت سازه
آماده ارسال ناموجود
33,200
5%
31,600 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

وال پست منقطع چیست؟ وال پست منقطع (ناودانی منقطع) به همراه میلگرد بستر مارکت سازه به منظور تسلیح و مقاوم سازی دیوار درزمان زلزله (طبق پیوست ششم آیین نامه 2800 زلزله) استفاده میگردد. اگرچه در سال های گذشته مقاوم سازی دیوار با نبشی کشی انجام می گرفت، ولیکن به دلیل عدم رفتار مناسب نبشی ها در زمان زلزله و عدم حفظ یکپارچگی دیوار در حال منسوخ شدن است. استفاده از وال پست منقطع (ناودانی منقطع) به همراه میلگرد بستر مارکت سازه علاوه بهبود عملکرد دیوارهای غیر سازه ای سبب کاهش هزینه ها می گردد. لازم به ذکر است ایجاد پانچ در لبه های بال وال پست منقطع (ناودانی منقطع) مارکت سازه سبب اتصال مفصلی میلگرد بستر با وال پست و حذف گیره و قلاب و به طبع آن کاهش هزینه ها میگردد.

محصولات مرتبط

روش اجرای وال پست منقطع

یکی از روش هاي مناسب براي اتصال دیوار به عضو قائم سازه اي، استفاده از اتصال کشویی در محل تماس، به وسیله وال پست منقطع می باشد. در این حالت استفاده از وال پست های سرد نورد فولادي در طرفین دیوار که به نحو مناسبی به عضو قائم سازه اي اتصال داده می شود، توصیه می‏شود.

والپست والپست منقطع وال پست میلگرد بستر


اتصال دیوار به زیر سقف به وسیله وال پست منقطع

اتصال دیوار به زیر سقف باید به صورت اتصال لغزشی بدون اتصال مستقیم دیوار به سقف و با استفاده از مهار خارج از صفحه دیوار با قطعاتی از قبیل ناودانی اجرا شود. انتخاب نوع اتصال بستگی به وضعیت دیواري دارد که بین اعضاي قائم شامل ستون، دیوار و یا وادار مهار شده است. حداقل فاصله بالاي دیوار تا زیر سقف برابر با بیشترین دو مقدار 25 میلیمتر و حداکثر خیز دراز مدت سقف در امتداد دیوار در نظر گرفته شود. لبه بالایی دیوار را میتوان با استفاده از ناودانی که به طریق مناسب به سقف سازه متصل میشود مهار نمود. ناودانی نباید به دیوار یا وادار پیچ، میخ و یا جوش شوند. با این اتصال امکان حرکت آزادانه دیوار در درون صفحه تامین می‏شود. فاصله بالاي دیوار تا سقف باید در حدي باشد که تیر بتواند آزادانه خیز داده و اتصالی با دیوار پیدا ننماید.

والپست والپست منقطع وال پست میلگرد بستر

ضخامت ورق
2 میلیمتر
اندازه بال ها (لبه ها)
70 میل
طول
در طول های 15، 20، 30 و 40 و ابعاد سفارشی
جنس ورق
st37 فولاد مبارکه اصفهان
وضعیت پانچ لبه ها
پانچ لوبیایی دارد
امکان سفارش با ابعاد دلخواه
دارد
امکان اتصال میلگرد بستر
دارد
نوع سوراخ اتصال
لوبیایی
نوع ورق
ورق سیاه
ضد زنگ
ندارد
علی فتحی

عالیه و قیمت مناسب

659 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...